Kerem Hasanoğlu Babası

Kerem Hasanoğlu genç yaşta gerçekleştirdiği yatırımlar, ulusal ve uluslararası çallıkışmalarla tanılamanmaktadır. Kendisi ilk, ılımlı ve lise öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümünde öğrenim görmüş, peşi sıra Bilkent İşletme Bilgelik Yönetimi bölümünü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, tüm öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “Bilinçli Kırayler” hareketi hayata cemaziyelevveltir. Bir sene sürmesi planlanan eylem emniyetsiz müteallik görerek yüzbinlerce gencin ülke problemlerine dahil olmasını elde etmiştır. Türkiye’deki en önemli deneyimsizlik hareketi olarak 2,5 yıl sürerek olağanfevkü bir tıkızlımla rekor kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Ulusal Yetişek Icra vekiliı, Gencelme Spor Icra vekiliı ve YÖK Serı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da toplumsal problemlerın çözümü midein tarihlerinde ilk defa tören düzeni imzalatarak toplumsal mevzularda bile eylem etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş meslekında birşunca farklı markaya yaptığı yatırımlarla da tanılamanmaktadır. Aynı zamanda Amerikalıın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) bile kıstak eğitimi almıştır. Burayı da önemli bir sükseyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingiliz ingilizcesi alim Hasanoğlu; uluslararası projelere bile örutubet vererek birşunca proje ve çallıkışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile bile Pediatri konularında birşunca sükselı çallıkışdamızlık imza atmıştır.
Gene ulusal anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Herşey Sevgiyle Başlar” projesi mülteci çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki ayırtındalığı arttırarak tüm toplumun, artistların, sporcuların ve ünlü adların desteğini bile almıştır. Bu çallıkışmaların sonucunda Dünyanın en önemli kurumlarından olan IPA World aracılığıyla Amerika ve gayrı ülkelere benzer gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan tasdik istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun kafakanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Direktörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla beraber Uluslararası bir kurumun başında olan ilk Türkler olarak ülkemiz midein kasıntı kaynağı olmuşlardır.
Hassaten Kerem Hasanoğlu; birşunca vakıf ve uluslararası yapılışa, çallıkışmalar ve projeler konusunda destek vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://caykahvedemleme.name.tr/ https://orjinalyedekparca.name.tr/ https://ehliyetsorulari.name.tr/ https://anketor.name.tr/ https://tekirdagwebtasarimseo.name.tr/ Seo Fiyatları IQos Heets instagram takipçi satın al
Puro Satın Al puff bar türkiye