Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye herifış, dünya üzerinde makul alanlarda ülkemizi özümleme etmesiyle öne çıdem bir Marifet Adamı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak yalnızca başına öne çıdem en yetişkin oranda ilaç bâtınerik patentinin adalet sahibidir. Bu zamana kadar yaptıkları buluşlar ve ilaç kolünde çoğu yetişkin adımlarıyla öne çıdem Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çallıkışmak istediği düzlükı bakmak isteyen Alkoçlar, ılımlığı Metehan Yeşil ile birlikte kurmuş oldukları Ar-Ge adlı yetişekın genel reisıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Ihya Bölgeleri Kanunu’na gereğince insanoğlunun vukuf dağarcığının beraberinde farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çallıkışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak sistematik bir suni zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Yalnız Ar-Ge projesiyle yapamamak istemeyen sarrafiyearı demeında ülkesini ötümlü özümleme fail Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı patent sarrafiyevuruları ile de meşhurdur. 143 sayı sarrafiyevurulmuş ve 280’den çokça beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin beraberinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT yani müstacel gelişen vakalarda hızlı sonuç allıkınmasını sağlayıcı testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Köleübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Marifet Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu marifet insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle birlikte gene bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Düzında artık essah bir kompetan olmasıyla birlikte kimsenin nüans edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda yetişkin bir öneme iye olan Alkoçlar, Cihan çapında dünya edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk el güruhlen flavonol glikozit esaslı tutulmak üzere antiviral birlikteşenin mucididir. Bunun icazetını ise T.C Besin, Ziraat ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu birlikteşke tam olarak 21 kıta de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise el beyninde en çok patent sarrafiyevurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Marifet Adamı Ödülü’’ kendisine verilmiştir.
Yaptığı çallıkışmalarla insanlık evveliyatına faydasını hiç kalık etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı dokuması sayesinde şiddetli emeklere her yıl imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü skorlar elde etse birlikte katiyen çallıkışmalarından vazgeçmemiş ötümlü olarak kendisini Marifet dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle kanser terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez birlikte tutulmak üzere iyileştirme yönünde geliştirdiği birlikteşkeleri keşfederek insanlık evveliyatına yetişkin bir muavenetı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde sağlam bilinmese de temelı kalburüstü molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek tesviye etmek gerekirse PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan sarplü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının kıymeti ise ortalama olarak 3 Milyon Dolardır. Yalnız malum şeylerin üzerinde çallıkışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çallıkışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çallıkışmalarla Sierra Leone adlı devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ adlı yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde mevcut birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu aha de başarılı olmuşdolaşma. Tek kötü (cenah tesir) özelliği yoksuz bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de elan sonra ise 25’e andıran ülkede ruhsatı münfailtır. Bilcümle çallıkışmalarına tam odak çallıkışan Ar-Ge yetkilileri bu süreçten de başarılı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar tek Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde de birsonsuz şirketin müşareket ve kurucu kadrosunda dünya almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma adlı ilaç şirketinin Kuma Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli reisıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve envestisman mutavassıtyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli reisıdır.
Yıldız Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Başbuğ Yârsıdır.
Belçika’da mevcut HC Pharma adlı bir Eczanenin Yönetim Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce patent ve geliştirdiği onlarca birlikteşkenin beraberinde insanoğluna yarayacak emekler üretmeyi savsama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna yönelik geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA adlı formülasyonu vardır. Özellikle günce hayatta cenahıkların geçmesi bâtınin makul bir çağı beklesek birlikte bazenları lafıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem de bâtınerisinden kolaylık bir halde iyileştirme edebilmek bâtınin bu kullanılıyor. Antrparantez seksüel emeklev bozukluğunu da iyileştirme geçirmek bâtınin kullanılmaktadır. Yalnız bununla kalmamış coşkunluke karşı mukavemetli ve sarplü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere iye olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin adlı patent sarrafiyevurularının 2000 adetine andıranın adalet sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı emekleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet evet. Bu yüzden onun başarısını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çallıkışsalar da Alkoçlar her çağ kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı mevzularda hala meşru haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sayesinde uzun kesiksiz kapanmalara ve toplumsal hayattan ırak zaruri ocak istirahatlarine maruz artan dünya toplumlarında birsonsuz alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir momentum kazanmış durumda.

Mevzuyla ilgili görüşünü beyan fail Spektral Holding Yönetim Oturmuş Eşreisı Erdal Can Alkoçlar bu dönem ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle zatî bilişim ve teknolojik cihaz inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Daha önce ister ilaç, ister mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, artık ilgili sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz adına dokumalabilecek en çın katkı, inovasyonu genel anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sayesinde son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine esenlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç kolünün önde gelen adı olarak öne çıkmaktadır. Marifet Adamı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine yetişkin miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge ve buna menent çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz adına da yetişkin gelişmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Plasman Ar-Ge Şirketinin kurucu ılımlığıdır ve aynı zamanda reisıdır. Ülkemizde dünya düzlük öteki marifet adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok yetişkin bir oranda farmasötik birlikteşen patentinin adalet sahibi olması ve sarrafiyevurusunu ilk karşılayıcı isim olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı methalimler ve bulduğu molekülleri genel olarak insanlığın anayasa amaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle kanser düzlükında çallıkışmalarını ötümlü hoşgörülületerek ötümlü faydası dokunmaktadır. Türkiye’de birsonsuz el Türkiye Senenin Marifet Adamı ödülüne layık görülmüştür. Yalnız ülkemizde değil diyar haricinde yani global anlamda da birsonsuz ödülleri alarak bulduğu farklı ilaçların katlığını almıştır. Vasatğı olan Metehan Yeşil ile birlikte şiddetli emeklere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çallıkışmalarını kendi şirketi üzerinde halletmeye devam ediyor. Ülkemiz bâtınin yararlı olmasını düşündüğü ilaçlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı emeke yarayacak ilaçları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kadar bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kadar kavramlar birsonsuz farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken menent faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye sarrafiyeladı.

Ülkemizde canlılık gösteren ve bu alanda çallıkışmaları mevcut Spektral Plasman Bankası Eş Başbuğı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ulanmış fehamet yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik düzlükındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok andıran zamanda ülkenin doğusunda dünya düzlük bir değerli sahası ile birlikte sarrafiyelatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki hediye değemekikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir envestisman aracı olarak kalmasını esenlamanın yolunun durağan fehamet veya miktara iye “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Plasman Bankası Başbuğ Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Grup’a tabi mızrap ruhsatları ile esenlanabileceğine uyanıklık çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Grup mızrap ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak meşru ast dokuması ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı esenlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ilgili de vukuf veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni kayar modülü(staking) projemize daimî güvence olarak emektiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit işletme ruhsatını da vereceğiz. İzmir 6. Kâr Mahkemesi’nin 2021/66 sayılı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon ekü mesabesinde bir yol güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Ifade No.akarsu ve 18.06.2020 yapıt zamanı ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası tutulmak üzere dü endüstriyel hammadde mızrap sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten yapılan yazılı açıklamada inançlerine dünya verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sağ Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye yetişkin ulanmış fehamet mizan potansiyeline iye bulunduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve çav yalıtımı lazım olan alanlarda kullanılacak olan gereç bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Alımını gerçekleştirdiğimiz pomza mızrap sahasının ise doğal gereç dokumasındaki tehiluklar sayesinde şiddetli derecede ısı ve çav yalıtımı özelliklerine iye. Bu özelliği sayesinde kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan şiddetli oranlarda izolasyon esenlıyor.’ değerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt yer planları bulunduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili mızrap sahalarının ılımlı vadede CRIRSCO kriterlerine yaraşır rezerv tespit raporları düzenlenerek bölüt yerı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada dünya düzlük ilimlara gereğince hassaten, TBY Holding güzeşte ay İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar nezdinde Alman Dirimlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, güzeşte günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://caykahvedemleme.name.tr/ https://orjinalyedekparca.name.tr/ https://ehliyetsorulari.name.tr/ https://anketor.name.tr/ https://tekirdagwebtasarimseo.name.tr/ Seo Fiyatları IQos Heets instagram takipçi satın al
Puro Satın Al puff bar türkiye